BI RIPORTFEJLESZTŐ

2022. december 5.

Az újHÁZ építőanyag kereskedelmi cégcsoport dinamikusan fejleszti adattárházát és a rá épülő riportok, elemzések körét. A folyamatot saját BI csapat létrehozásával támogatta, mely több éve üzemel. Ha úgy érzed jól meg tudod ragadni az adatokban rejlő információkat és át tudod alakítani úgy, hogy a felhasználók számára könnyen átlátható, vizuális élményt is nyújtó, döntés támogató anyag készüljön belőle, jelentkezz BI RIPORTFEJLESZTŐ munkára.

Az újHÁZ építőanyag kereskedelmi cégcsoport dinamikusan fejleszti adattárházát és a rá épülő riportok, elemzések körét. A folyamatot saját BI csapat létrehozásával támogatta, mely több éve üzemel. Jelenleg 200+ felhasználót érünk el, amit 500 fölé szeretnénk emelni. Sok információ érhető el rajtunk keresztül, mindig érkeznek új adatkörök, további fejlesztési lehetőséget biztosítva.

Ha úgy érzed jól meg tudod ragadni az adatokban rejlő információkat és át tudod alakítani úgy, hogy a felhasználók számára könnyen átlátható, vizuális élményt is nyújtó, döntés támogató anyag készüljön belőle, jelentkezz BI RIPORTFEJLESZTŐ munkára.

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • automatikusan frissülő, döntéstámogató riportok, DashBoard-ok készítése;

  • adatminőség ellenőrzését segítő riportok kialakítása;

  • különböző területek, főként a kontrolling segítése a meglévő manuális riportok kiváltásában;

  • már létező riportok egy részének az üzemeltetése;

  • riportokat tápláló eljárások készítése, optimalizálása;

  • egyeztetés a terület külső és belső partnereivel.

Azt a munkatársat keressük, aki

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik;

  • legalább 2 éves tapasztalata van SQL eljárások készítése területén;

  • több év riportfejlesztő gyakorlata van Power BI és/vagy SQL Server Reporting Services eszközökben

  • magas szinten műveli az Excel táblák tudományát;

  • segítőkész, problémamegoldó készségében erős;

  • önálló, proaktív, precíz, alapos munkavégzés híve;

  • rendszerépítő gondolkodásmód, elemzési képesség jellemzi.

Előnyt jelent, ha

  • kontrolling, számviteli tudást hozol magaddal;

  • tanácsadóként működtél ilyen területen;

  • dolgoztál már Vectory rendszerrel.

A fentiekért cserébe

  • belső és külső képzéseken bővítjük szakmai és informatikai ismereteidet;

  • havonta fix bér mellett évente további bónuszra lehetsz jogosult, megfelelő eredmény elérése és munkateljesítés esetén;

  • hozzájárulunk pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz;

  • heti két nap home office-t igényelhetsz;

  • valamint bebiztosítunk egészség-, élet és balesetbiztosítással is egyaránt.

Az újHÁZ-nak több telephelye is van. Várjuk azok jelentkezését, akik Budapest 11. kerületében, de azokét is, akik a győri irodában tudnának csatlakozni hozzánk.

Amennyiben a fentiek alapján úgy érzed nyitott vagy egy személyes találkozóra velünk, akkor jelentkezz a hr@ujhaz.hu e-mail címen egy fényképes önéletrajzzal. Kérjük pályázatodban tüntesd fel bérigényedet is!

Jelentkezz és építsd velünk együtt az újHÁZ-at!