ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

2022. december 5.

Mi, az Újház építőanyag kereskedelmi cégcsoport munkatársai keressük ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS
pozícióba kollégánkat, aki munkájával az újHÁZ központját és kereskedelmi hálózatát egyaránt támogatja a közös működési beszerzések összefogásával, lebonyolításával.

Mi, az Újház építőanyag kereskedelmi cégcsoport munkatársai keressük

Olyan fontos feladatokat bíznánk Rád, mint

  • a hálózat cégeit lefedő tenderkiírások lebonyolítása
  • hálózati kereskedéseinktől a közös tenderekhez szükséges információk, adatok begyűjtése, igények összesítése
  • tenderkiírás elkészítése, versenyző ajánlatok feltételrendszerének kidolgozása
  • lehetséges szállítók felkutatása, tőlük való ajánlatok bekérése
  • beérkezett ajánlatok kiértékelése, javaslat kidolgozása, tagok tájékoztatása eredményükről
  • szerződéskötések koordinációja
  • tagi kapcsolattartás
  • pénzügyi kimutatások készítése
  • gépjármű flotta ügyintézése
  • közmű szolgáltatókkal kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, ügyintézés, kapcsolattartás
  • telekommunikációs szolgáltatókkal kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • üzemanyag szolgáltatókkal kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása
  • biztosítással kapcsolatos tárgyalások, ügyintézés

Azt a munkatársat keressük, aki

  • pénzügyi, közgazdasági végzettséggel rendelkezik;
  • releváns területen min. 2-3 éves tapasztalattal rendelkezik;
  • jól és határozottan kommunikál, problémamegoldó készségében erős;
  • önálló, proaktív, precíz, alapos munkavégzés híve;
  • rugalmas, nyitott, feladatorientált személyiség;
  • a határidők betartására különösen érzékeny;
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képességgel rendelkezik.

A fentiekért cserébe

  • havonta fix bér mellett évente további bónuszra lehetsz jogosult, megfelelő eredmény elérése és munkateljesítés esetén;
  • hozzájárulunk pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz;
  • a munkavégzésed helye Győr
  • heti több nap home office
  • valamint bebiztosítunk egészség-, élet és balesetbiztosítással is egyaránt.

Amennyiben a fentiek alapján úgy érzed nyitott vagy egy személyes találkozóra velünk, akkor jelentkezz a hr@ujhaz.hu e-mail címen egy fényképes önéletrajzzal. Kérjük pályázatodban tüntesd fel bérigényedet is!

Jelentkezz és építsd velünk együtt az újHÁZ-at!